0 502 516 756 netserwis@redlo.eu

Pozostałe

Sprzęt komputerowy

HP Spectre

W naszej ofercie posiadamy komputery, serwery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, elementy sieci komputerowych. Jesteśmy partnerem firm HP, DELL i Lenovo/IBM.

HP
DELL
Lenovo

Dyski Seagate

Seagate Skyhawk 8TB

Seagate to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przechowywania danych, rozwoju niesamowitych produktów, które pozwalają ludziom i firmom na całym świecie tworzyć, udostępniać i chronić swoje najważniejsze wspomnienia i dane biznesowe.

Z biegiem lat ilość przechowywanych informacji wzrosła z megabajtów do geopbajtów, potwierdzając potrzebę skutecznego przechowywania i uzyskiwania dostępu do olbrzymich ilości danych. Wraz ze wzrostem popytu na technologie przechowywania danych wzrastać będzie zapotrzebowanie na większą wydajność i bardziej zaawansowane funkcje.

Seagate działa w oparciu o swoje dziedzictwo w zakresie dominacji w dziedzinie przechowywania danych, aby pokonywać wyzwania związane z maksymalnym wykorzystaniem codziennie powstających informacji.

Seagate

Podpis elektroniczny

HID Omnikey
Czytnik kart
Gemplus

Naszym Klientom oferujemy trzy czytniki do podpisu elektronicznego: Gemalto ID Bridge K30, Mikroczytnik HID OMNIKEY 6121 USB oraz Gemalto IDBridge CT30. Dodatkowe informacje dotyczące Podpisu elektronicznego mogą Państwo uzyskać w zakładce Usługi.

Eurocert