0 502 516 756 netserwis@redlo.eu

SaldeoSMART – Bądź nowoczesny i zautomatyzuj swoją pracę !

NET-Serwis – Centrum Obsługi Firm Oprogramowanie SaldeoSMART – Bądź nowoczesny i zautomatyzuj swoją pracę !
system saldeo

Oprogramowanie

SaldeoSMART – Bądź nowoczesny i zautomatyzuj swoją pracę !

Posted By b_admin

Optymalizacja pracy razem z SaldeoSMART!

SaldeoSMART to prosta platforma internetowa dedykowana do komunikacji i przepływu dokumentów między Firmą a Biurem rachunkowym.
W ramach aplikacji Biuro udostępnia wiele przydatnych dla przedsiębiorcy funkcji, które wspierają prowadzenie własnej działalności.

UDOGODNIENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Oprogramowanie to oferuje możliwość skanowania dokumentów, a następnie dodawania ich do elektronicznego archiwum, które jest współdzielone z księgowością firmy, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Skany są dostępne online, więc możesz z nich korzystać w każdym momencie, także wieczorami i w weekendy.

INTEGRACJA Z OPROGRAMOWANIEM KSIĘGOWYM

Platforma ta współpracuje z wieloma programami księgowymi, takimi jak Comarch Optima, Insert czy Sage Symfonia. Niezależnie od tego jakim oprogramowaniem dysponuje firma, można być pewnym, że SaldeoSMART będzie z nim kompatybilne.

BEZ KONIECZNOŚCI INSTALACJI

Jest to aplikacja korzystająca z Internetu (zaleca się Google Chrome lub Mozilla Firefox), nie trzeba więc instalować żadnych aplikacji na swoim komputerze. Każdy użytkownik korzysta ze swojego konta dostępowego o unikalnym loginie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient posiada dostęp do swoich dokumentów niezależnie od sprzętu, czy to na stanowisku w pracy, czy na laptopie w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *