0 502 516 756 netserwis@redlo.eu

Bitdefender: Pełne Szyfrowanie Dysku

NET-Serwis – Centrum Obsługi Firm Bezpieczeństwo danych Bitdefender: Pełne Szyfrowanie Dysku
Bitdefender - pełne szyfrowanie dysku

Bezpieczeństwo danych

Bitdefender: Pełne Szyfrowanie Dysku

Posted By net-serwis

Zachowaj bezpieczeństwo i zgodność swoich danych biznesowych!

Dane są najważniejszym zasobem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży. O ile utracone urządzenie przenośne można zrekompensować zakupem nowego, to wypłynięcie danych  doprowadzi do utraty klientów, reputacji lub znacznych strat finansowych. Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków twardych na twoich mobilnych punktach końcowych.

Natywne, sprawdzone szyfrowanie

Zarządzanie Szyfrowaniem Dysków Bitdefender wykorzystuje mechanizmy szyfrowania udostępnione przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault),  korzystając z natywnego szyfrowania urządzeń, w celu zapewnienia zgodności i wydajności. Nie wymaga wdrażania dodatkowego agenta, ani instalacji głównego serwera zarządzania.

Łatwość wdrożenia

Korzystając z istniejącej infrastruktury zabezpieczeń końcowych (Konsoli GravityZone) do zarządzania Pełnym Szyfrowaniem Dysku, proces wdrażania jest szybki i prosty. Po uruchomieniu modułu zarządzania szyfrowaniem na istniejącej konsoli, wdrożenie szyfrowania na punkty końcowe może zostać centralnie zainicjowane i w pełni zarządzane.

Jedna konsola do ochrony punktów końcowych i zarządzania szyfrowaniem

Konsola GravityZone jest teraz punktem kompleksowej kontroli, służącym nie tylko do ochrony punktów końcowych przed złośliwym oprogramowaniem lub atakami docelowymi, ale również do raportowania zgodności i odzyskiwania klucza szyfrowania. Prostota i łatwość zarządzania pozwoli personelowi ochrony pracować skuteczniej.

Szyfrowanie w postaci rozszerzenia dostępne dla klientów i usługodawców

Szyfrowanie jest dostępne dla usługodawców jako opcjonalna usługa rozliczeniowa z licencją miesięczną ,,pay-per-use’’ i roczną, która może zostać dodana do istniejących produktów dla stałych klientów i partnerów. Nowy moduł zarządzany jest z tej samej konsoli, z której korzystają dziś klienci i dostawcy usług miesięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *