0 502 516 756 netserwis@redlo.eu

STORYOUS.

Innowacyjny system POS dla Małej i Średniej Gastronomii. Co zyskujesz?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

TRAFNE DECYZJE BIZNESOWE

ZADOWOLENI KLIENCI

WYŻSZE ZYSKI

https://i1.wp.com/netserwis.redlo.eu/wp-content/uploads/2017/03/cook-366875_1920.jpg?w=700&ssl=1

Poznaj STOROUS

i dowiedz się, co może Ci zaoferować
SYSTEM POS

Proces obsługi zamówień.

- Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwoli łatwiej zarządzać lokalem. Na każdy stolik przypadać może nieograniczona ilość rachunków. - Kelner Mobilny, czyli przenośny tablet z naszym systemem POS. Dzięki niemu kelner może wysyłać zamówienia bezpośrednio do kuchni lub baru będąc jeszcze przy stoliku Klienta. - Do naszego systemu oferujemy drukarkę kuchenną. Dzięki niej zamówienie złożone przez Klienta przy stoliku, można wydrukować bezpośrednio na barze lub w kuchni, co skraca czas między przyjęciem zamówienia i jego dostarczeniem. - Przenośny czytnik kodów kreskowych usprawnia proces wprowadzania danych - zeskanowany towar automatycznie zapisuje się w systemie.

Rachunki.

- Wszelkie transakcje storno rejestrowane są w systemie. Dzięki temu masz do nich dostęp bez względu na to, kiedy ich będziesz potrzebował. - Każdy wprowadzony do systemu rachunek może posiadać własną nazwę. Ułatwia to pracę kelnerom, którzy w ten sposób łatwiej identyfikują swych klientów. Rachunki można również łączyć lub przenosić. - System daje możliwość łatwego i intuicyjnego przenoszenia pozycji między rachunkami, lub zapisywania ich bezpośrednio na nowym rachunku.

Płatności.

- Domyślnie oferujemy możliwość dzielenia płatności na kilku Klientów. W znaczącym stopniu wpływa to na szybkość obsługi w przypadku tego typu sytuacji. - System oferuje wygodny dostęp do zgromadzonych w nim informacji, a możliwość personalizacji layoutu paragonu pomoże w budowaniu świadomości Twojej marki wśród Klientów restauracji. - System w jasny sposób odróżnia operacje gotówkowe, od bezgotówkowych. Dzięki temu dokładnie widzimy zawartość kasy oraz kwoty, które wpłyną na rachunek bankowy. - Lokale obsługujące transakcje kartami płatniczymi mają nawet o 30% większy utarg w odróżnieniu od lokali przyjmujących płatności tylko w gotówce. Terminał płatniczy Storyous, podłączony bezpośrednio do naszego systemu sprawia, że i Ty masz możliwość zwiększyć zyski w swoim lokalu.

ZARZĄDZANIE LOKALEM

Zdalny dostęp.

- Oferujemy zdalny dostęp do wszystkich danych zgromadzonych w naszym systemie, bez względu na to, gdzie jesteś. - Bezpośredni dostęp do informacji na temat utargu, storno, rabatów, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru na magazynie. Dane można łatwo wyeksportować do Excelu lub pliku PDF na potrzeby księgowe. - Z naszym systemem POS zawsze masz dostęp do informacji na temat wysokości utargu i ilości pieniędzy w kasie. Dzięki kontroli gotówki dodatkowo uzyskujesz dostęp przeglądu wpłat i wypłat, wydatków oraz utargu w kasach.

Magazyn.

- W kartach magazynowych znajduje się przejrzyste zestawienie wszystkich pozycji, które aktualnie znajdują się na magazynie. Podczas przyjmowania towaru na magazyn system automatycznie podpowiada pozycje, które już występowały. Wystarczy podać ilość oraz ewentualnie dodać dostawcę. Nigdy dotąd zarządzanie magazynem nie było tak proste. - Każdej pozycji przypisać można unikatową recepturę. Takie rozwiązanie pozwala na szybką orientację w marżach nawet w przypadku złożonych potraw zawierających wiele składników. - Inwentaryzacja pomoże porównać stan magazynu w systemie z tym, co faktycznie znajduje się w lokalu oraz pokaże, jakie są rzeczywiste straty i zyski.

Raporty i statystyki.

- W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników. - Informacje na temat najlepiej sprzedających się produktów oraz kategorii produktów. - Pełna informacja o pracownikach. M.in.: Ile pieniędzy zarabiają, ilu Klientów obsłużyli w ciągu zmiany, jaka jest średnia wysokość rachunków, jaką płacą ich Klienci. - Dzięki temu zestawieniu można się łatwo przekonać, które stoliki zarabiają najwięcej pieniędzy, a przy których goście zasiadają najmniej chętnie.

Zarządzanie wieloma lokalami.

- Bez względu na to, czy posiadasz małą kawiarenkę, czy sieć restauracji, dostęp do wszystkich informacji na temat swoich lokali uzyskasz łatwo i szybko z jakiegokolwiek komputera, czy telefonu z internetem. - Zestawienia ze wszystkich lokali w jednym miejscu i w jednolitej formie. - Centralny dostęp do receptur w Twoich lokalach. Wystarczy utworzyć recepturę tylko dla jednego lokalu - w pozostałych pojawi się ona automatycznie.

Wygląd aplikacji i panelu administracyjnego

https://i2.wp.com/netserwis.redlo.eu/wp-content/uploads/2017/03/STORYOUS-logotyp-typo.png?w=700&ssl=1
https://i0.wp.com/netserwis.redlo.eu/wp-content/uploads/2016/05/button-back.png?w=150&ssl=1