0 502 516 756 netserwis@redlo.eu

Oprogramowanie dla hotelarstwa

NET-Serwis – Centrum Obsługi Firm Oprogramowanie dla hotelarstwa

 Chart

System Chart stworzony został przez hotelarzy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i modularnej budowie znajduje zastosowanie zarówno w hotelach, pensjonatach i hostelach, jak i w sanatoriach i ośrodkach wypoczynkowych. Pomimo bogatego wachlarza funkcji, obsługa programu jest prosta i bardzo intuicyjna, a szereg wprowadzonych udogodnień wspiera pracę recepcji i całego hotelu.

Funkcjonalności:

RECEPCJA

Główne cechy: przyjmowanie i modyfikacja rezerwacji grupowych i indywidualnych; obsługa cenników w zależności od sezonu i typu pokoju; planowanie wyżywienia dla gości; ustawianie wysokości i kontrola wpłaty zaliczki; zestawienia aktualnego stanu pokoi; sprawne dokonywanie meldunków gości indywidualnych i grup; podgląd bieżącego stanu posprzątania pokoi i znacznie więcej.

REZERWACJE I MELDUNKI

W zależności od potrzeb program umożliwia rezerwowanie i meldowanie gości w pokojach lub rezerwowanie i meldowanie gości na łóżkach w poszczególnych pokojach – jest to opcja szczególnie przydatna w przypadku sanatoriów, pensjonatów i hosteli.

NALEŻNOŚCI I SPRZEDAŻ

Główne cechy: rozliczanie wszystkich lub wybranych usług z jakich korzystał klient lub grupa; rachunki gastronomiczne z systemu POS automatycznie przenoszone na konto klienta; automatyczne naliczanie obciążeń za połączenia telefoniczne; samodzielnie ustawiane okresy księgowe; definiowalne formy płatności i wiele innych.

OBSŁUGA DODATKOWYCH ZASOBÓW

Program Chart pozwala na obsługę dodatkowych zasobów obiektu, wymagających rezerwowania lub kontroli ich dostępności, jak np. sale, sauny, czy baseny.

OBSŁUGA WYŻYWIENIA

Program umożliwia zaplanowanie posiłków dla gości już na etapie rezerwacji. Dla każdego posiłku może być przygotowanych wiele osobnych cenników.

ZESTAWIENIA I RAPORTY

Główne cechy: podział na prezentację danych bieżących i archiwalnych; raportowanie rezerwacji, meldunków, obciążeń gości; zestawienia finansowe (raporty kasowe, rejestry VAT, zestawienie sprzedaży itp.), zestawienia statystyczne i marketingowe (obłożenie hotelu, rezerwacje wykonywane przez pośredników, prognozy obłożenia i przychodów, średnia cena pokoi itp.)